Vakances

Aktuālās vakances

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, sūti savu CV uz epastu: . Tālrunis uzziņām: 26638641

Ko saka mūsu darbinieki:

"Man ir trīs bērni un man patīk maiņu darbs. Tas ļauj man veltīt vairāk laika ģimenei, jo pēc katras nostrādātas maiņas, man ir trīs brīvas dienas."

"Patīk darbs ar cilvēkiem un komunikācija. Tas dod iespēju iepazīt cilvēkus, kurus citkārt nesatiktu. Iepriecina, ka klienti novērtē manu darbu."

"Darbs ir intensīvs un dinamisks, maiņa paiet ātri. Man ir labs vadītājs, kurš vienmēr atbalsta. Darba alga ir vienmēr laikā. Ļoti novērtēju veslības apdrošināšanu."

"Izvēlējos šo darbu tapēc, ka maiņu darbs ļauj man apvienot darbu ar studijām." 

Par Alfor

Alfor grupa ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi spēļu un izklaides nozarē. Mēs radām aizraujošu izklaides piedzīvojumu un vidi, vienlaikus rūpējoties par savu klientu, darbinieku un sabiedrības labklājību.

Alfor grupa apvieno trīs vadošos izklaides uzņēmumus Latvijā un Igaunijā – SIA Alfor, SIA Admirāļu klubs un Novoloto OÜ. Latvijā Alfor grupa pazīstama ar zīmoliem Fenikss spēļu zāles un online platformu Fenikss Casino.

Alfor grupas dibinātāji ir Latvijas investīciju kompānija SIA Foroms un viens no pasaulē lielākajiem azartspēļu iekārtu ražotājiem, spēļu izstrādātājiem un azartspēļu operatoriem Novomatic grupas uzņēmums Austrian Gaming Industries GmbH.