Alfor

Mēs radām aizraujošu izklaides piedzīvojumu un vidi, vienlaikus rūpējoties par savu klientu, darbinieku un sabiedrības labklājību.

SIA “Alfor” īsteno darbību trīs galvenajos virzienos – izklaide, viesmīlība un atpūta, un sabiedriskā ēdināšana. 

Izklaides jomā uzņēmums darbojas kopš 2000. gada, nodrošinot brīvā laika pavadīšanas iespējas drošā, saprotamā un atbildīgā vidē gan klātienē Fenikss spēļu zāles visā Latvijā, gan tiešsaistē platformā Fenikss Casino.

2023. gadā "Alfor" atvēra mākslas un dizaina četrzvaigžņu superior viesnīcu Aston Hotel Riga ar restorānu KITSCHen un jumta terasi Rīgas centrā, Brīvības ielā 48/50. Līdz ar viesnīcas atvēršanu "Alfor" darbojās arī viesmīlības un sabiedriskās ēdināšanas jomā, paplašinot uzņēmuma piedāvāto izklaides pakalpojumu klāstu ar modernu un augstvērtīgu atpūtas vietu Rīgas centrā.

"Alfor" dibinātājs ir Latvijas investīciju kompānija SIA "Foroms". 

 Atbildīga izklaide

"Alfor" piedāvā jaunākās paaudzes spēļu iekārtas un interaktīvās spēles:

  • vispusīgas informācijas sniegšanu visām ieinteresētajām pusēm par azartspēlēm un to norisi;
  • pastāvīgu azartspēļu iespējamo risku monitoringu, analīzi un samazināšanu;
  • informācijas un piemērota atbalsta sniegšanu krīzes skartajiem spēlētājiem un līdzcilvēkiem.

"Alfor" darbības panākumu atslēga ir spēja mainīties kopā ar saviem klientiem, darbiniekiem un sabiedrību, balstoties uz uzņēmuma tradīcijām un industrijas līdera pieredzi

Pirmsākumi

Pirmās uzņēmumam piederošās spēļu zāles "Fenikss" apmeklētājiem durvis vēra 2000. gadā. Turpmākajos gados spēļu zāļu tīkls paplašinājās, un šobrīd "Fenikss" spēļu zāles piedāvā izklaides iespējas Rīgā, Jūrmalā, Valmierā, Cēsīs, Liepājā, Daugavpilī un citās Latvijas pilsētās.

Vēlāk par "Alfor" līdzīpašnieku kļuva viens no pasaulē lielākajiem azartspēļu iekārtu ražotājiem, spēļu izstrādātājiem un azartspēļu operatoriem Novomatic AG.

Profesora Johana F. Grafa izveidotais uzņēmums "Novomatic AG" ir guvis atzinību kā augstas klases azartspēļu aprīkojuma ražotājs, sniedzot būtisku ieguldījumu šīs nozares tehnoloģiju attīstībā. 1984. gadā radītā azartspēļu iekārta MPU 01 ir visu moderno spēļu automātu pamats. Jau otro gadu pēc kārtas uzņēmums Novomatic ir atzīts par Austrijas otro vērtīgāko zīmolu. 

Filantropija

Pastāvēšanas laikā SIA “Alfor” ir atbalstījis daudzus sabiedriskā labuma projektus un organizācijas. Piemēram, SIA “Alfor” valdes priekšsēdētājs, mecenāts Jānis Zuzāns ir patrons Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam, un nodrošina līdzfinansējumu gan Purvīša balva, ko pasniedz par izciliem sasniegumiem Latvijas profesionālajā vizuālajā mākslā, gan Latvijas paviljonam Venēcijas biennālē. Tāpat J. Zuzāns ir izveidojis Latvijā pirmo privāto laikmetīgās mākslas muzeju Zuzeum.