Darbību sāk jauna četrzvaigžņu superior viesnīca Rīgas centrā 

Publicēts: 16.05.2023

Šodien, 16. maijā Rīgas centrā, Brīvības ielā 48/50 darbu sāk jauna mākslas un dizaina četrzvaigžņu  superior viesnīca Aston Hotel Riga.

Viesnīca ar 54 numuriem, restorānu, jumta terasi un lobija bāru piedāvās jaunu atpūtas un izklaides vietu Rīgas viesiem un rīdziniekiem.

Viesnīcas mērķa auditorija ir gan biznesa, gan brīvdienu un atpūtas ceļotāji, kas vēlas atklāt Rīgas plašo izklaides un kultūras piedāvājumu. 

Līdz ar viesnīcas atvēršanu darbu uzsāk restorāns KITSCHen ar plašu āra terasi, kas paver skatu uz Rīgas jūgendstila namu jumtiem un Esplanādi. KITSCHen piedāvā sezonālas ēdienkartes konceptu, un ir atvērts arī brokastīm.   

Viesnīcā ir pieejamas pilnībā aprīkotas telpas biznesa sanāksmēm, pasākumiem un privātām viesībām, kā arī  trenažieru zāle, autostāvvieta un elektromobiļu uzlādes vieta. 

Viesnīca izveidota pilnībā rekonstruējot ēku, kas pirms tam pildījusi biroju un sabiedriskās ēdināšanas funkcijas, un tajā ieguldīti 12 miljoni eiro.

Ēkas fasāde ir vērtīga konstruktīvisma arhitektūras liecība, kas tika pilnībā saglabāta un atjaunota. Atbilstoši ēkas vēsturei, viesnīcas publiskajās zonās un restorānā var iepazīties ar latviešu mākslinieku glezniecību no 20. gadsimta 60. gadu beigām līdz pat mūsdienām.

Līdz ar Aston Hotel Riga izveidošanu, viesnīcas īpašnieks un operators uzņēmums Alfor, uzsāk darbību viesmīlības un sabiedriskās ēdināšanas jomā, paplašinot uzņēmuma piedāvāto izklaides pakalpojumu klāstu ar modernu un augstvērtīgu atpūtas vietu Rīgas centrā. 

Par uzņēmumu: SIA Alfor piedāvā daudzveidīgus izklaides un atpūtas pakalpojumus Fenikss spēļu zālēs un online platformā Fenikss Casino, mākslas un dizaina viesnīcā Aston Hotel Riga un restorānā KITSCHen.