Darbību sāk jauna interaktīvo azartspēļu platforma FeniBet.lv

Publicēts: 09.03.2022

Šodienu darbību sāk jauna interaktīvo azartspēļu platforma FeniBet.lv. Platformas darbību nodrošina SIA Admirāļu klubs, un tās izveidošanā piedalījās starptautiskais azartspēļu platformu izstrādātājs GiG (Gaming Innovation Group).

Admirāļu klubs ir viens no pirmajiem azartspēļu operatoriem Latvijā, un kā daļa no Alfor grupas uzņēmumiem pārvalda vairākas spēļu zāles ar Fenikss zīmolu. Līdz ar FeniBet.lv platformu uzņēmums uzsāk darbību arī interaktīvajā azartspēļu segmentā, kas pēdējo gadu laikā piedzīvo strauju izaugsmi Latvijā.

Mārtiņš Opmanis, Alfor grupas interaktīvo pakalpojumu vadītājs uzsver, “FeniBet interaktīvā kazino un sporta likmju platformas darbības uzsākšana ir Alfor grupas attīstības nākamais līmenis, kad dod mums iespēju paplašināt darbību digitālajā vidē. Mēs ar pārliecību turpinām darbu Latvijas tiešsaistes azartspēļu sektorā, kurā ir gan sīva konkurence, gan stingrs normatīvais regulējums, jo jaunā FeniBet platforma nodrošina labāko no GiG piedāvājuma – personalizētu klienta spēles pieredzi, ātrus maksājumus un plašu spēļu klāstu.

Richard Brown, GiG izpilddirektors uzsver, “Lepojos par mūsu projektu Latvijā kopā ar uzņēmumu Admirāļu klubs, kas ir vēl viens piemērs tam, kā zemes spēļu operators veiksmīgi attīsta darbību digitālajā vidē”.