Kopš jūlija vidus esam atvēruši jau 60 Fenikss spēļu zāles

Publicēts: 13.07.2021

Mums ir liels prieks, ka varam uzņemt apmeklētājus pēc vairāk nekā pusgadu ilgušās dīkstāves.

Esam atvēruši zāles Ādažos, Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Iecavā, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Ķekavā, Liepājā, Līvānos, Madonā, Rīgā, Preiļos, Rīgā, Salaspilī, Saldū, Saulkrastiem, Siguldā, Smiltenē, Tukumā un Valmierā.

Ar aktuālo zāļu sarakstu lūdzam iepazīties šeit.  

Zāles ir atvērtas apmeklētājiem ar derīgu COVID-19 testēšanas sertifikātu. 

Kā iegūt COVID-19 testēšanas sertifikātu?

COVID-19 testēšanas sertifikātus var iegūt vietnē https://covid19sertifikats.lv/. Spēļu zāles apmeklēšanai der gan digitālā, gan drukātā COVID-19 sertifikāta versija. Neskaidrību gadījumā par Covid-19 testēšanas sertifikātu zvanīt: 8989.

Kāds ir spēļu zāļu darba laiks?

Vairākas spēļu zāles Rīgā darbojas arī pēc 24:00, kad tās ir atvērtas tikai vakcinētiem apmeklētājiem. Šajās zālēs pēc 24:00 spēlētāji var uzturēties bez maskām. Minētās zāles atrodas Anniņmuižas bulvārī 90, Ilūkstes iela 40 un Maskavas iela 259C.

Zāles Rīgā, Raiņa bulvārī 33 un Dzirciema ielā 68, kā arī Rēzeknē, Blaumaņa ielā 2 strāda drošajā režīmā. Tās ir atvērtas tikai vakcinētiem apmeklētājiem, un tajās var uzturēties bez maskām. Zāles drošajā režīmā strādā no 00:00 līdz 24:00.

Visas pārējās spēļu zāles strādā no 8:00-24:00.

Kādi jaunumi sagaida spēļu zālēs?

Lai ierobežotu COVID-19 izplatību, Fenikss spēļu zālēs esam ieviesuši jauna iemaksu/izmaksu uzskaites sistēma Tito, kas samazinās skaidras naudas izmantošanu azartspēļu automātos. Spēlētāji uzsāks spēli ar naudas iemaksu azartspēļu automātā un varēs to turpināt ar elektronisku biļeti, kurā uzskaitīsies gan iemaksas atlikums, gan laimests. Beidzot spēli, iemaksas atlikumu un laimestu var saņemt kasē.

Mums ir liels prieks, ka atkal varam uzņemt viesus pēc ilgāka pārtraukuma. Lai spēle nestu prieku un zāles apmeklējums būtu ar pozitīvām emocijām, aicinām ievērot drošas spēles principus