Fenikss spēļu zāles ir atvērtas

Publicēts: 13.07.2021

Kopš jūlija vidus esam atvēruši jau 50 Fenikss spēļu zāles. Mums ir liels prieks, ka varam uzņemt apmeklētājus pēc vairāk nekā pusgadu ilgušās dīkstāves.

Kuras spēļu zāles strādā?

Esam atvēruši zāles Ādažos, Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Iecavā, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Madonā, Rīgā, Ogrē, Salaspilī, Saldū, Saulkrastiem, Siguldā, Tukumā un Valmierā.

Ar aktuālo zāļu sarakstu lūdzam iepazīties šeit.  

Kas var apmeklēt zāles?

Zāles ir atvērtas apmeklētājiem ar derīgu COVID-19 testēšanas sertifikātu. Lai apmeklētu publiskas vietas un pasākumus, COVID-19 testēšana līdz 1. augustam ir bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Kā iegūt COVID-19 testēšanas sertifikātu?

COVID-19 testēšanas sertifikātus var iegūt vietnē https://covid19sertifikats.lv/. Spēļu zāles apmeklēšanai der gan digitālā, gan drukātā COVID-19 sertifikāta versija. Neskaidrību gadījumā par Covid-19 testēšanas sertifikātu zvanīt: 8989.

Kāds ir spēļu zāļu darba laiks?

Visas zāles strādā no 8:00-24:00.

Vairākas spēļu zāles Rīgā darbojas arī pēc 24:00, kad tās ir atvērtas tikai vakcinētiem apmeklētājiem. Šajās zālēs pēc 24:00 spēlētāji var uzturēties bez maskām. Minētās zāles atrodas  Anniņmuižas blv. 90; Dzirciema iela 68; Ilūkstes iela 40; un Maskavas iela 259C.

Kādi jaunumi sagaida spēļu zālēs?

Lai ierobežotu COVID-19 izplatību, Fenikss spēļu zālēs esam ieviesuši jauna iemaksu/izmaksu uzskaites sistēma Tito, kas samazinās skaidras naudas izmantošanu azartspēļu automātos. Spēlētāji uzsāks spēli ar naudas iemaksu azartspēļu automātā un varēs to turpināt ar elektronisku biļeti, kurā uzskaitīsies gan iemaksas atlikums, gan laimests. Beidzot spēli, iemaksas atlikumu un laimestu var saņemt kasē.

Mums ir liels prieks, ka atkal varam uzņemt viesus pēc ilgāka pārtraukuma. Lai spēle nestu prieku un zāles apmeklējums būtu ar pozitīvām emocijām, aicinām ievērot drošas spēles principus