Restorāns KITSCHen un bārs Lounge Fenikss pulcē viesus uz pirmo pasākumu

Publicēts: 12.07.2023

29. jūnijā mūsu jaunā izklaides vieta Rīgas centrā, Brīvības ielā 49/50 - restorāns KITSCHen ar jumta terasi un bārs Lounge Fenikss pulcēja viesus uz pirmo pasākumu.

Par viesu labsajūtu jumta terasē gādāja DJ Maija Rozīte-Krištopāne, bet Lounge Fenikss bārā džeza noskaņā viesus izklaidēja dziedātāja Kristīne Prauliņa un pianists Toms Mikals.
Vairāk nekā 100 viesu no biznesa, modes, reklāmas un sporta pasaules izbaudīja restorāna terases un bāra iedvesmojošo atmosfēru.
Restorāns KITSCHen ar terasi izvietots viesnīcas Aston Hotel Riga 6. stāvā un paver jaunu skatu uz pilsētas jūgendstila jumtiem. Pieredzējušais šefpavārs Roberts Slaidiņš, kurš savu meistarību pilnveidojis pie Michelin šefpavāriem Vācijā, izveidojis sezonāla koncepta ēdienkarti, kas atklāj katras sezonas labākās garšas.
Viesnīcas otrajā stāvā viesus uzņēma Lounge Fenikss, kur īpašo bāra atmosfēru rada unikāls apgaismojums, kuru pēc arhitekt biroja ARTEK vīzijas radīja metāla mākslinieks Andis Vecvanags. Bāra iekārtojums un dzērienu karte ir tapuši sadarbībā ar vairāku Rīgā iecienītu bāru līdzautoru Arvis Zemanis.