"Rīgas Ritmi" skanēs arī Aston hotel Riga "Fenikss Lounge"

Publicēts: 05.06.2024

24. starptautiskais improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi” šogad norisināsies no 3. līdz 6. jūlijam. Viena no skatuvēm atradīsies “Fenikss Lounge” viesnīcā “Aston Hotel Rīga”.

Galvenā koncertvieta būs Rīgas Doma dārzs, kur 4. un 5. jūlijā notiks lielākie koncerti. Festivāla skatuves būs arī kultūras centrā “Noass” un “Riga Jazz Lounge” viesnīcā “Radisson Blu Latvija”, bet festivāla viesmākslinieku vadītas meistarklases notiks Latvijas Radio 1. studijā.

Rīgas Doma dārzā uzstāsies festivāla galvenie viesmākslinieki: Lielbritānijā dzīvojošais itāļu ģitārists Antonio Forcione, itāļu bandoneonists Daniele di Bonaventura kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga”, kubiešu pianists Jorge Luis Pacheco un amerikāņu dziedātājs José James, kultūras centrā “Noass” savu mākslinieku uzstāšanos piedāvās izdevniecība “Jersika Records”, bet “Riga Jazz Lounge” un “Fenikss Lounge” publikai tiks piedāvāti vēl citu lielisku latviešu mākslinieku koncerti, piedaloties arī ārvalstu viesiem.

Mūzikas festivāls "Rīgas Ritmi” ir viens no vadošajiem improvizācijas, džeza un globālās mūzikas festivāliem Baltijā, kas labi zināms arī Eiropā un citviet pasaulē. Festivāla skatuves katru gadu Rīgā pulcē gan pasaulē atzītus un apbalvotus māksliniekus, gan jaunus un vēl nedzirdētus mūzikas talantus. Divarpus desmitgadēs festivāls “Rīgas Ritmi” kļuvis par neatņemamu Latvijas kultūras dzīves sastāvdaļu, ierakstot Rīgas vārdu globālās un džeza mūzikas kultūras tūrisma ceļvežos. Novērtējot māksliniecisko programmu un organizatoriskās kvalitātes, kā arī nozīmību starptautiskajā apritē, Eiropas Festivālu asociācija arī šogad piešķīrusi festivālam “Rīgas Ritmi” prestižo kvalitātes zīmi “EFFE Label”.

Festivālu organizē fonds “Mūsdienu mūzikas centrs”.

Biļetes uz festivāla maksas koncertiem Rīgas Doma dārzā un kultūras centrā “Noass” nopērkamas servisā “Biļešu paradīze”.