Jauniešu centrs Bauskā saņem jauno telpu atslēgu

Publicēts: 29.09.2022

Ar 30. septembri uzņēmumam Alfor piederošā ēkā Bauskā, Plūdoņa ielā 8 uz pieciem  gadiem ir nodota bezatlīdzības lietošanā biedrībai “OPEN Radošais Centrs” jauniešu centra izveidei.

Šobrīd ēkā notiek labiekārtošanas darbi.

Bauskas jaunieši vecumā no 13 gadiem centrā varēs pavadīt savu brīvo laiku - spēlēt spēles, lasīt grāmatas, piedalīties fiziskās aktivitātēs. Centrs kalpos arī kā droša vieta jauniešiem, kuriem nepieciešams patverties, pagatavot ēst, pildīt mājasdarbus vai vienkārši pabūt mierā.

Edijs Klaišis, biedrības “OPEN Radošais Centrs” vadītājs: “Mēs gandrīz divus gadus meklējām telpas Bauskā. Diemžēl neveiksmīgi. Ņemot vērā tuvojošos krīzi, palīdzība un atbalsts būs nepieciešams vēl vairāk jauniešiem.  Alfor piedāvājums nāca tieši laikā, un mēs paspēsim sagatavoties rudens un ziemas sezonai. Jau oktobrī centrs uzsāks darbu.”

Jānis Zuzāns, uzņēmuma Alfor valdes priekšsēdētājs: “Prieks, ka uzņēmuma ēkai Bauskā atradies jauns un vietējai kopienai svarīgs pielietojums. Mēs esam radījuši apstākļus, lai centrā būtu ērta un jauniešu saimniekošanai piemērota vide. Novēlu, lai centrs iemanto popularitāti un jauniešu uzticēšanos.”

Kā ziņots iepriekš, uzņēmumam piederošā spēļu zāle Fenikss Bauskā pārcēlās uz jaunām telpām. Uzklausot Bauskas pašvaldības prioritātes, atbrīvotās telpas atrada jaunu pielietojumu, kas ir aktuāls vietējais kopienai un īpaši jauniešiem.

Uzņēmums ēkas labiekārtošanā ieguldījis aptuveni 16 000 EUR.